24 Kasım 2008 Pazartesi

Diablo 2 - The Bırakamıyorum Ulan...

Sardı, feci sardı, kaç yıllık oyun, oynasaymışım keşke zamanında, çok şey kaçırdım gibime geliyor, basitliğine ve sürekli tekrarlamasına rağmen akıcılığı sevdirdi oyunu ya da ''alt-Tab'' dediğimiz, bir yandan oyun, hoop aşağı indir, msn, download kontroli, hoop gene oyun tarzı olduğu için sevdim lakin dikkat ve konsantrasyon kaybı durumlarında değişiklik sağlıyor insana...Neyse işte dün gece Nightmare seviyeisnde Baal'ı öldürdüm gene, Tyrael araya girmese daha fenası da olurdu da neyse; şimdi Rouge ortamlarında dolaşıyom gene, s.kimsonik zombileri ölüdürüyorum, keyif devam, nereye kadar bilmiyorum ama ilk blog yazımda da yazdığım gibi Diablo 3 gelene kadar uzunca bir süre geçecek çünkü dün gece aldığım bir bilgiye göre, resmen paraya para demeyen Blizzard , bu oyunun Starcraft 2'den sonra çıkacağını duyurmuş, ''ulan ölmeden Starcraft 2'yi görür müyüz acaba?'' diye kara kara düşünen Ömer'i hatırladıkça fena oldum ben de...Neyse işte, al bir iki tane kendi oyunumdan screenshot, paylaşmamın hiç gereği yok aslında ama blog işte, ne hikmetse egomu nal gibi yaptı...ulan bu eskimiş be, bu itemların çoğunu satıp parayı potionlara yatırdım, kafa yapıyor meret, kavga esnasında da anlamıyon, iç babam iç, sonra town'a dönünce feci çarpıyor...

7 yorum:

Canır dedi ki...

off anam offf.5 yıl once bu zamanlar kan govdeyi goturuyordu petkim semalarinda.milletin kulak koleksiyonunu yapmiştim.ozellikle noyanın birsürü kulagı vardi.hala daha ister benden kulağını.ayıp.
bu arada eski level 84 luk barbarim dursaydi onun itemlarini verirdim.okuz gibi itemlar vardi ama yitti gitti o barbar malesef.

Hayzanki dedi ki...

işte bi böyle LAN oynama olayını anlamadım yav, kulak falan, enteresan şeyler..

O.E.M dedi ki...

nooblarrrrr...

O.E.M dedi ki...

olm serhat kur hamachi yi seni iflah edeyim diyabloda itemlerle..

Canır dedi ki...

o iflah degil ihya olacak omer.acaip cahilsin.

Hayzanki dedi ki...

hişş, kendi aranızda tartışmayın...
asıl şu fotodaki yorumu okuyun;
http://www.new.facebook.com/album.php?id=688711776&aid=4477#/photo.php?pid=1523091&id=688711776

quail dedi ki...

cankuş sen o itemları elinde tutabilmek için windows 98 bileşenlerini teker teker kaldırdığını ne kadar da çabuk unutmuşsun be. yakıştıramadım doğrusu. kalıbının adamı değilmişsin. terbiyesiz şey seni :))